Najlepsze źródło wiedzy o Europie Wschodniej - podróże, biznes, kultura.

Współpraca nawschodzie.eu i JulStore. Sprzedaż koszulek tematycznych: Kazachstan

Opublikowano w Polityka

 

Pomimo, że nawschodzie.eu jest młodym portalem- posiada już pewne wyniki wśród czytelników. Każdy artykuł posiada przeciętnie 10 tysięcy odsłon, a najpopularniejsze posiadają 18 tyś kliknięć (rekordowy -prawie 25 tyś odsłon). Dalszy rozwój portalu możliwy będzie dzięki komercjalizacji usług. Naszym czytelnikom, głównie miłośnikom WNP chciałem zaproponować serię koszulek dedykowaną państwom WNP. Na początek Kazachstan.

Tego znanego i popularnego kraju, czytelnikom nie trzeba specjalnie przedstawiać. Zaprojektowane koszulki oferowane są we współpracy ze sklepem internetowym JulStore. Do przedsiębiorstwa tego- posiadam 100% zaufanie ze względów osobistych- właścicielką jest moją żona.

Proponowane Państwu wzory- dotyczą symboliki Kazachstańskiej. Kazachstan jest liderem w Azji Centralnej. Rozwija się zdecydowanie najlepiej. Nie raz zresztą o nim pisaliśmy na naszym portalu.

 Wzory bazują na symbolach narodowych, w przypadu Kazachstanu bazują one na tradycji scytyjskiej.

 Koszulka posiada obszycie wokół wykroju szyi oraz podwójny szew przy rękawach. Wszystkie nasze wzory tłoczone są na koszulkach firmy Fruit of the Loom. Są to koszulki, które cieszą się uznaniem wśród konsumentów ze względu na przyjemność w noszeniu ale również odporność na różne "zmechacenia" oraz inne ślady użytkowania, w tym prania.

 Wszystkie koszulki firmy Fruit of the Loom wykonane są w 100% z bawełny. Uważamy, że poliester jest bardzo dobrym materiałem, ale fakt, że bardzo dobrze sprawdza się do produkcji spadochronów, nie oznacza że jest równie dobrym surowcem dla codziennego użytku. Dlatego wszystkie nasze koszulki zawsze produkowane są wyłącznie z naturalnego surowca tj. bawełny.

 Koszulki z JulStore to trwały nadruk, odporny na zniekształcenia. Nadruk wykonany technologią gorącego transferu flex. Wykorzystana do produkcji technologia oznacza, że nadruk jest niezwykle trwały- dobrze znosi zarówno codzienne użytkowanie, jak i pranie. Jest to cecha unikatowa zastosowanej technologii.

 Wysyłka w ciągu trzech dni roboczych.

  W mailu przesłanym na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) proszę podać w tytule oznaczenie "Kazachstan" oraz numer koszulki która się Państwu spodobała, jak i adres (ew. telefon aby przyspieszyć kontakt).

Cena pojedynczej koszulki to 34,99 zł.

Do ceny tej należy doliczyć cenę transportu:

Paczkomaty: 12,60

Kurier InPost: 21,00

 Przesyłka kurierska: 18 zł

 Paczka pocztowa priorytetowa: 14

 W przypadku pytań proszę dzwonić:

 533-913-286 lub 507054 139.

 Nr. konta: 87 1050 1894 1000 0090 9218 8623

1.

 


2.

3

 

 

4

5

 

 

6

 

 

7.

 

8

9

10

11

 

12

 

 

Zapraszamy do dokonywania zakupów!